polityka prywatności

Zasady ogólne

Będąc odwiedzającym serwis EXPRESSIVE-ONE.com akceptujesz wszystkie zasady zawarte w tym dokumencie.
Jako twórcy tego serwisu zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności.
Każda osoba korzystając z naszego serwisu obowiązuje aktualna Polityka Prywatności. Nigdy nie sprzedaje, ani nie udostępniam osobom trzecim żadnych danych personalnych, adresów prywatnych, adresów internetowych użytkowników, którzy przesłali na nasz adres formularze lub udostępnili nam swoje dane w jakikolwiek inny sposób.

Zastrzegamy sobie jednak prawo do wysłania niezapowiedzianych wiadomości lub informacji związanych z działalności serwisu EXPRESSIVE-ONE, osobom znajdującym się na liście naszych Klientów oraz osoba/firmą, które wypełniając formularze podali nam swoje dane kontaktowe.

Inne

Formularze mogące się znajdować na naszej stronie gościnnie, a nie będące związane bezpośrednio z naszym profilem działalności nie podlegaj naszej Polityce Prywatności.

Cookies

W obecnej chwili nie wykorzystujemy plików tekstowych wysyłanych do komputera internauty w celu identyfikacji go w sposób potrzebny do uproszczenia połączenia komunikacyjnego.

Jeżeli macie Państwo jakieś pytania dotyczące naszej Polityki Prywatności prosimy kierować je na adres: [email protected]

© 2004 - 2006 by EXPRESSIVE-ONE