Grafika

Strony WWW

Strona internetowa jest istotnym elementem budowania wizerunku firmy czy osoby prywatnej. Z punktu widzenia internauty nie ma różnicy pomiędzy witryną wielkiej korporacji a małej firmy. W chwili obecnej wielu designerów zwraca zbyt dużą uwagę na oprawę graficzną strony. Trudno jest znaleźć witrynę WWW bez jakichkolwiek reklam, pop-upów, czy animowanych elementów, które odwracają uwagę od tego, co najistotniejsze, czyli treści strony. Ten proceder staje się przyczyną spowolnienia przepływu informacji a jak wiadomo "czas to pieniądz". Dlatego nie ma znaczenia czy projektuje się globalny serwis WWW, czy stronę prywatną; każdy projektant powinien przestrzegać etykiety webmastera.

My przede wszystkim zwracam uwagę na funkcjonalność i czytelność serwisu. Dbamy również o to, aby informacje zawarte na stronie były łatwe do odnalezienia w wyszukiwarkach i katalogach stron WWW.

Zaprojektujemy dla Państwa dynamiczny serwis WWW z użyciem zaawansowanych technologii aktywnych jak Dhtml, Java Script, Php, MySQL czy Flash. Proponuje również kompleksowy pakiet usług internetowych, począwszy od zaprojektowania oprawy graficznej serwisu WWW, aż po rejestracje domen internetowych oraz usługi hostingowe. Gwarantuję Państwu również bezpłatne wdrożenie, rejestrację, utrzymanie oraz aktualizację strony WWW.

© 2004 - 2006 by EXPRESSIVE-ONE
Dyplomy | Tipsy I Triki Do Gier | linki stałe | Wymiana Linkami | Darmowe liczniki na bloga